O společnosti


 

DUPLOMONT, spol. s r.o. Ostrava byla založena v roce 1996. Společnost se zabývá komplexní stavební činností. Za dobu své působnosti se může prezentovat řadou realizovaných akcí a staveb.

Odborná způsobilost zaměstnanců, která je pravidelně rozšiřovaná periodickým školením, získávání certifikací k odborným činnostem, materiální, technické zázemí a dlouholetá zkušenost skýtá záruku spolehlivosti a co nejvyšší možnou kvalitu.

Stavba Moravskoslezského kraje 2007

V roce 2007 získala hlavní cenu za stavbu v kategorii "stavby občanské vybavenosti" Římskokatolický kostel v Ostravě - Zábřehu na níž se společnost DUPLOMONT významně spolupodílela.


Stavba roku 2002

Doposud největšího ocenění se společnosti dostalo při vyhlášení „Stavby roku 2002“, kterou se stala architektonicky i technicky složitá rekonstrukce chráněného objektu - Domu knihy Librex Ostrava, na níž se společnost významně spolupodílela. Cílem společnosti je kvalitní, bezproblémová práce s největším důrazem na přání a spokojenost zákazníka.

Máme Pojištění podnikatelských rizik, které je nezbytné k účasti na veřejných zakázkách. Společnost je pojištěna u pojišťovny Kooperativa na odpovědnosti za škodu.